ATEM Mini EXTERME – cudo w małym pudełku

Blackmagic zrobił to ponowie. Wprowadza właśnie na rynek ATEM Mini Extreme. „Mały” mikser wideo z wielkimi możliwościami.

Ogłoszony 17 lutego na konferencji mikser wideo ATEM Mini Extreme moim zdaniem mocno zawojuje rynek. Blackmagic przez ostatni rok mocno wsłuchał się w opinie swoich użytkowników o mikserach z serii ATEM Mini (pisałem o nich więcej tutaj). Nowa edycja urządzenia ma dwa razy więcej wejść. Dodatkowe wyjścia HDMI oraz USB. A co ważniejsze, do budżetowego urządzenia, wprowadzili funkcjonalności, które do tej pory można było spotkać tylko w mikserach wideo z najwyższej półki cenowej. Od teraz dla użytkownika ATEM Mini Extreme dostępne będą 4 upstream key, 2 downstream key i co najważniejsze super source. W cenie około 6000 zł (stan na 19.02.2021). to naprawdę coś!

Spodobał Ci się ten wpis? Podaj dalej!

Share on facebook
Share on linkedin
Share on pinterest
Share on twitter
Share on facebook

Najłatwiejszy sposób
na ciekawą

transmisję online

Jak zrobić live na Facebook?

Chcesz wiedzieć jak srobić live stream na Facebook? Zastanawiasz się jak zrobić transmisję bez użycia zewnętrznego oprogramowania? Pokażę jak użyć Facebook live producer krok po kroku.

W CZYM MOŻEMY POMÓC?

Organizujesz szkolenie, webinar lub konferencję? Chcesz zrobić live streaming na Facebook lub Youtube? Sprawdź jak możemy Ci pomóc z transmisją eventu!

Świetne zdjęcie może powiedzieć więcej niż 1000 słów. Szukasz fotografa? Zobacz co możemy dla Ciebie zrobić.

streamingowy newsletter

wszystko o transmisjach online. W jednym miejscu!