Wracamy po wakacyjnej przerwie z nowym cyklem spotkań! 🙂

Razem z BARBARA: infopunkt / kawiarnia / kultura zapraszamy na pierwsze spotkanie.

Już 26.09. naszym gościem będzie Roland Okoń (Galeria OKO), który opowie o tym JAK FOTOGRAFOWAĆ KOBIETY.

Start godzina 18:00 w Barbarze przy Świdnickiej.

Wstęp wolny.

______________________________________________

KILKA SŁÓW O AUTORZE

Urodzony w 1973 roku, studiował architekturę na Politechnice Wrocławskiej oraz na Technical University w Delft w Holandii. Nie związał swojego życia ze sztuką budowania domów, lecz poświęcił się realizowaniu swojej pasji.
Przez wiele lat po studiach zajmował się wyłącznie muzyką. W międzyczasie zawodowe życie związał z grafiką użytkową. Poszukiwania inspiracji doprowadziły go do fascynacji fotografią, której pozostaje wielkim miłośnikiem, aż po dziś.

__________________________________________________

CZYM JEST WROFOTO

Cykl spotkań wokół fotografii WroFoto to projekt mający już swoją wrocławską tradycję, po sukcesie zeszłorocznych wydarzeń, stał się częścią programu Barbary.
WroFoto to więcej niż wykład czy spotkanie autorskie. Gośćmi są znani wrocławscy fotografowie. Podczas spotkań przedstawiają i omawiają swoje zdjęcia, odkrywając tajniki swojego warsztatu. Bardziej niż o technice i obsłudze aparatu wolą mówić o pomysłach, inspiracjach i eksperymentach. Spotkania są otwarte dla wszystkich miłośników fotografii, zarówno tych obeznanych z tematyką, jak i młodych fotografów.

 

Relacja ze spotkania

https://www.facebook.com/wrofoto/videos/626610394397101/?t=1