Razem z BARBARA: infopunkt / kawiarnia / kultura zapraszamy na kolejne spotkanie, podczas którego będziemy rozmawiać o fotografii 🙂

Już 8.12. naszym gościem będzie Martyna Gulbinowicz, która opowie o tajnikach fotografii komercyjnej. Dowiecie się jak wygląda proces przygotowania sesji komercyjnej. Na co zwracać uwagę przy negocjacjach z klientem. Martyna zdradzi nam jak zderzyć wizje artystyczne z oczekiwaniami klienta. Porozmawiamy też o tym jak wykonać fotografię ciekawą dla odbiorcy.

Będzie masa świetnych fotografii. Ogrom przydatnej wiedzy. Musicie koniecznie być z nami 8 grudnia!

Start godzina 18:00 w Barbarze przy Świdnickiej.

Wstęp wolny.

______________________________________________

MARTYNA GULBINOWICZ
Współzałożycielka MAG Agency zajmującej się szeroko rozumianym brandingiem i widocznością wizualną marek. Martyna współpracowała między innymi z ING, Wedel, Shell, Pfizer, Label Magazine, Wilikin & Sons, Polsat, BZWBK, Opoczno.
Ponadto jest absolwentem Akademii Sztuk Pięknych we Wrocławiu w specjalizacji fotografia i multimedia.
Wystawy:
2006 Berlin Meinblau Gallery “Insomnia” – wystawa zbiorowa
2007 Wrocław Galeria Miejska – wystawa zbiorowa
2011 Wrocław “TIFF Tytuł Nieznany” – wystawa zbiorowa

__________________________________________________

CZYM JEST WROFOTO

Cykl spotkań wokół fotografii WroFoto to projekt mający już swoją wrocławską tradycję, po sukcesie zeszłorocznych wydarzeń, stał się częścią programu Barbary.
WroFoto to więcej niż wykład czy spotkanie autorskie. Gośćmi są znani wrocławscy fotografowie. Podczas spotkań przedstawiają i omawiają swoje zdjęcia, odkrywając tajniki swojego warsztatu. Bardziej niż o technice i obsłudze aparatu wolą mówić o pomysłach, inspiracjach i eksperymentach. Spotkania są otwarte dla wszystkich miłośników fotografii, zarówno tych obeznanych z tematyką, jak i młodych fotografów.

 

https://www.facebook.com/wrofoto/videos/662627887462018/?t=0