Razem z BARBARA: infopunkt / kawiarnia / kultura zapraszamy na kolejne spotkanie, podczas którego będziemy rozmawiać o fotografii portretowej 🙂

Już 24.10. naszym gościem będą Magdalena Lasota i Sławek Okrzesik (Strop Studio), którzy opowiedzą o swoim pomyśle na ciekawą fotografię portretową. Będziemy rozmawiać o projekcie ODDycham WROCławiem!

Start godzina 18:00 w Barbarze przy Świdnickiej.

Wstęp wolny.

______________________________________________

KILKA SŁÓW O ODDycham WROCławiem

Magdalena Lasota i Sławomir Okrzesik od blisko trzech lat prowadzą projekt “ODDycham WROCławiem”. Fotografują ludzi związanych z naszym miastem. Osoby mieszkające tu od urodzenia, tych którzy zatrzymali się tutaj na dłużej lub przybyłych tylko na chwilę.

W studio na Karłowicach sfotografowali ponad dwieście osób. Wszystkie portrety publikowane na swoim blogu.

www.odd.wroclaw.pl

__________________________________________________

CZYM JEST WROFOTO

Cykl spotkań wokół fotografii WroFoto to projekt mający już swoją wrocławską tradycję, po sukcesie zeszłorocznych wydarzeń, stał się częścią programu Barbary.
WroFoto to więcej niż wykład czy spotkanie autorskie. Gośćmi są znani wrocławscy fotografowie. Podczas spotkań przedstawiają i omawiają swoje zdjęcia, odkrywając tajniki swojego warsztatu. Bardziej niż o technice i obsłudze aparatu wolą mówić o pomysłach, inspiracjach i eksperymentach. Spotkania są otwarte dla wszystkich miłośników fotografii, zarówno tych obeznanych z tematyką, jak i młodych fotografów.

Zaprazsamy na kolejne spotkania:

15.11 – Jak sfotografować ludzką duszę
8.12 – Jak fotografować ludzi kreatywnie

 

https://www.facebook.com/wrofoto/videos/640043479720459/?t=0