Jak streamować wydarzenie?

Kiedy w 2016 roku zabierałem się za organizację wydarzeń dla fotografów we Wrocławiu, jak jeden z głównych celów postawiłem sobie dostępność! Realizacja tego zadania miała kilka wymiarów: z jednej strony wydarzenie było otwarte i bezpłatne dla wszystkich, z drugiej było na żywo streamowane do internetu

Transmisje online wybrałem nie przez przypadek. Chciałem, aby każdy, w dowolnej chwili miał dostęp do wydarzenia.

Początkowy było z tym trochę strachu o frekwencję. Jednak praktyka pokazała, że nie ma się czego obawiać. Mogłem mieć pełną salę (ok. 150 osób) i jednocześnie na streamingu koło 80 osób.

Takie działanie otworzyło naprawdę nowe możliwości! Przez prawie 4 lata działania przerobiłem różne metody transmitowania eventu. Zaczynałem od trzymania telefonu w ręce, a dzisiaj posiadam w pełni zaawansowany sprzęt. Tutaj możesz zobaczyć jak wygląda profesjonalnie zrealizowany streaming.

Zapraszam do obejrzenia materiału, w którym opowiadam o trzech metodach na streamowanie wydarzenia. Trzech prostych metodach, które można zrobić samemu przy często minimalnym budżecie.

 

 

Spodobał Ci się ten wpis? Podaj dalej!

Share on facebook
Share on linkedin
Share on pinterest
Share on twitter
Share on facebook

Najłatwiejszy sposób
na ciekawą

transmisję online

Jak zrobić live na Facebook?

Chcesz wiedzieć jak srobić live stream na Facebook? Zastanawiasz się jak zrobić transmisję bez użycia zewnętrznego oprogramowania? Pokażę jak użyć Facebook live producer krok po kroku.

W CZYM MOŻEMY POMÓC?

Organizujesz szkolenie, webinar lub konferencję? Chcesz zrobić live streaming na Facebook lub Youtube? Sprawdź jak możemy Ci pomóc z transmisją eventu!

Świetne zdjęcie może powiedzieć więcej niż 1000 słów. Szukasz fotografa? Zobacz co możemy dla Ciebie zrobić.

streamingowy newsletter

wszystko o transmisjach online. W jednym miejscu!