Konkursy fotograficzne

W sieci można znaleźć pełno konkursów fotograficznych, od tych najprostszych facebookowych, po duże konkursy z rozbudowanym i utytułowanym jury.

Na pewno każdy z was – fotografów, artystów – przeglądał te konkursy i pewno niejednokrotni wysyłaliście swoje prace. Wiem o tym, bo sam tak robiłem. Każdy z nas chce się sprawdzić, poddać ocenie czy udowodnić wartość swoich prac!

Zanim jednak wyślecie zdjęcie na konkurs, warto wiedzieć o kilku elementach, które mogą Wam pomóc i być może uratować skórę.

Zapraszam do obejrzenia najnowszego materiału, w którym dzielę się kilkoma radami. Wskazuję też potencjalne źródła problemów i kłopotów, które mogą wyniknąć z naszego udziału w konkursie.

 

 

 

Spodobał Ci się ten wpis? Podaj dalej!

Share on facebook
Share on linkedin
Share on pinterest
Share on twitter
Share on facebook

Najłatwiejszy sposób
na ciekawą

transmisję online

Jak zrobić live na Facebook?

Chcesz wiedzieć jak srobić live stream na Facebook? Zastanawiasz się jak zrobić transmisję bez użycia zewnętrznego oprogramowania? Pokażę jak użyć Facebook live producer krok po kroku.

W CZYM MOŻEMY POMÓC?

Organizujesz szkolenie, webinar lub konferencję? Chcesz zrobić live streaming na Facebook lub Youtube? Sprawdź jak możemy Ci pomóc z transmisją eventu!

Świetne zdjęcie może powiedzieć więcej niż 1000 słów. Szukasz fotografa? Zobacz co możemy dla Ciebie zrobić.

streamingowy newsletter

wszystko o transmisjach online. W jednym miejscu!