DWA SŁOWA O 
WROFOTO

zamiłowanie do

Streamingu

Od 2017 roku realizujemy transmisje we Wrocławiu z wydarzeń, spotkań i prelekcji. Za pomocą streamingu online pomagamy firmom i organizacjom w dotarciu z wydarzeniami do szerszej publiczność. Made in Wroclaw,  Dribbble Wro Metup, Be Together, Warsztaty kawowe Etno Cafe Jazz nad Odrą, to tylko wybrane wydarzenia, które streamowaliśmy.

Więcej na temat tego jak działamy dowiesz się z tutaj.

pasja do

Fotografii

Wszystko zaczęło się około 10 lat temu od pasji do fotografii. Dzisiaj mamy za sobą tysiące zdjęć i lata doświadczenia. Fotografujemy wydarzenia, eventy, koncerty. Nie obca jest nam również fotografia architektury. A od niedawna relacjonowanie esportu.
Zajrzyj do naszego portfolio!

w czasie wolnym

Więcej niż firma

Od 4 lat organizujemy we Wrocławiu otwarte i bezpłatne spotkania dla fotografów. Każde wydarzenie, to prezentacja prac zaproszonego gościa (fotografa) i rozmowa o zdjęciach. Odwiedziło nas ponad 40 wybitnych fotografów, a każde spotkanie przyciągało ponad 100 osobową widownię!

Jeśli interesujesz się fotografią, to musisz koniecznie dołączyć! Jeśli nie jesteś z Wrocławia, to nic straconego. Spotkania są transmitowane na stronie FB WroFoto