Zapraszamy na styczniowe spotkanie z serii WroFoto!

➡ CZAS I MIEJSCE
22 stycznia (wtorek), g. 18:00
Barbara, ul. Świdnicka 8B, Wrocław

➡ GOŚĆ
Tym razem na otaczająca nas przestrzeń spojrzymy z zupełnie innej perspektywy. A wszystko za sprawą projektu Wysoki Śląsk (Wysoki Slask), o którym opowiedzą jego twórcy Tycjan Trzpioła oraz Katarzyna Makowska.

Zapraszamy na wyjątkową opowieść o Dolnym Śląsku widzianym z lotu ptaka, o godzinach wylatanych dronem, inspiracjach, technikaliach.

Tycjan Trzpioła (tycjan motion design), fotograf, filmowiec i graphic designer z Wrocławia. W branży od ponad 10 lat. Na swoim koncie ma realizacje wielu projektów, zarówno dla lokalnych jak i dużych klientów. Z pasji podróżnik – i to właśnie tu filmowo i fotograficznie spełnia się najbardziej. Licencjonowany operator drona. Założyciel projektu fotograficznego “Wysoki Śląsk”, pokazującego Dolny Śląsk widziany z wysoka. W wolnym czasie biega po górach.

fb: www.facebook.com/tycjanmotiondesign www.facebook.com/projektwysokislask
insta: tycjan.trzpiola / wysoki.slask

➡ WSTĘP – PIERWSZE 150 OSÓB❗
Wstęp na wydarzenie jest darmowy. Ze względu na duże zainteresowanie na spotkanie będzie mogło wejść pierwsze 150 osób.

➡ LIVESTREAM
Na wydarzeniu na Facebooku będzie możliwość oglądania relacji z wydarzenia.

➡ ORGANIZATOR
WroFoto oraz Strefa Kultury Wrocław

➡ CZYM JEST WROFOTO

Cykl spotkań wokół fotografii WroFoto to projekt mający już swoją wrocławską tradycję.

WroFoto to więcej niż wykład czy spotkanie autorskie. Gośćmi są znani fotografowie. Podczas spotkań przedstawiają i omawiają swoje zdjęcia, odkrywając tajniki swojego warsztatu. Bardziej niż o technice i obsłudze aparatu wolą mówić o pomysłach, inspiracjach i eksperymentach.

Spotkania są otwarte dla wszystkich miłośników fotografii, zarówno tych obeznanych z tematyką, jak i młodych fotografów.