Wracamy z WroFoto po wakacyjnej przerwie!
Przez najbliższe pięć spotkań będziemy rozmawiać o przestrzeni.

Podczas wrześniowego spotkania będziemy zastanawiać się czym jest przestrzeń dla fotografa. Czy i jak można ją ujarzmić. No i przede wszystkim jak ją samemu tworzyć i kreować.

Gościem pierwszego po wakacjach WroFoto będzie Grzegorz Przyborek – twórca działający na pograniczu fotografii, mediów elektronicznych, rysunku i rzeźby. Od 1976 roku jest pracownikiem naukowo-dydaktycznym w Akademii Sztuk Pięknych im. Władysława Strzemińskiego w Łodzi oraz w Państwowej Wyższej Szkole Filmowej, Telewizyjnej i Teatralnej im. Leona Schillera w Łodzi. www.przyborek.toya.net.pl

Start godzina 18:00 w Barbara przy Świdnickiej.
Spotkanie jak zawsze będzie streamowane na profilu WroFoto

Wstęp wolny.
Sala w Barbara ma swoją wyporność (150 miejsc) i żeby zapewnić sobie dobre miejsce polecamy przyjść chwilę wcześniej 🙂

__________________________________________________

Czym jest WroFoto?

Cykl spotkań wokół fotografii WroFoto to projekt mający już swoją wrocławską tradycję, po sukcesie zeszłorocznych wydarzeń, stał się częścią programu Barbary.

WroFoto to więcej niż wykład czy spotkanie autorskie. Gośćmi są znani fotografowie. Podczas spotkań przedstawiają i omawiają swoje zdjęcia, odkrywając tajniki swojego warsztatu. Bardziej niż o technice i obsłudze aparatu wolą mówić o pomysłach, inspiracjach i eksperymentach.

Spotkania są otwarte dla wszystkich miłośników fotografii, zarówno tych obeznanych z tematyką, jak i młodych fotografów.