Zapraszamy na październikowe spotkanie z serii WroFoto!

➡ CZAS I MIEJSCE
27 listopada (wtorek), g. 18:00
Barbara, ul. Świdnicka 8B, Wrocław

➡ GOŚĆ
Dolomity, Patagonia, Islandia, Tatry, magiczne górskie krajobrazy, niesamowite miejsca i historie. Listopadowe spotkanie będzie idealną okazją do poznania tajników fotografii górskiej, które zdradzi jeden z najlepszych polskich fotografów, Karol Nienartowicz. Fotografią zajmuje się od 2003 r., a od 2009 roku łączę pasję fotografowania z pasją podróży trekkingowych po górach Europy i świata. Podczas swoich wypraw odwiedza przede wszystkim góry, gdzie nadrzędnym celem jest fotografowanie. Najchętniej nocuje w namiocie, zwykle w miejscach odludnych lub trudno dostępnych, by z dala od ludzi łapać wieczorne i poranne światło. Fotografie wykonuje najchętniej w miejscach dzikich i dziewiczych – takich, w których spotkanie drugiego człowieka jest przyjemnością, a nie koniecznością.

➡ WSTĘP – PIERWSZE 150 OSÓB❗
Wstęp na wydarzenie jest darmowy. Ze względu na duże zainteresowanie na spotkanie będzie mogło wejść pierwsze 150 osób.

➡ LIVESTREAM
Na wydarzeniu na Facebooku będzie możliwość oglądania relacji z wydarzenia.

➡ ORGANIZATOR
WroFoto oraz Strefa Kultury Wrocław

➡ CZYM JEST WROFOTO

Cykl spotkań wokół fotografii WroFoto to projekt mający już swoją wrocławską tradycję.

WroFoto to więcej niż wykład czy spotkanie autorskie. Gośćmi są znani fotografowie. Podczas spotkań przedstawiają i omawiają swoje zdjęcia, odkrywając tajniki swojego warsztatu. Bardziej niż o technice i obsłudze aparatu wolą mówić o pomysłach, inspiracjach i eksperymentach.

Spotkania są otwarte dla wszystkich miłośników fotografii, zarówno tych obeznanych z tematyką, jak i młodych fotografów.