Zapraszamy na majowe spotkanie z WroFoto!

➡ CZAS I MIEJSCE
21 maja (wtorek), g. 18:00
Barbara, ul. Świdnicka 8B, Wrocław

➡ PRELEGENCI

Jakub Kaźmierczyk Fotografia – fotograf, bloger i redaktor. Na co dzień realizuje liczne sesje zdjęciowe – nie straszne mu kulinaria, wnętrza czy zdjęcia biznesowe. Jest autorem licznych poradników o fotografii, jak również jednej z największych w Polsce baz wideoporadników o postprodukcji zdjęć. Po pracy spełnia się w sesjach portretowych, kocha podróżować. Jest zakręcony na punkcie gadżetów technologicznych i uwielbia dobrą kuchnię. Twierdzi, że fotografia to najlepsze, czym można się zająć – w końcu łączy się pasję z pracą. Ambasador firm Olympus, WD i Peak Design.

Dominika Szczocarz – fotografią zajmuję się od 2010 roku, skupia się głównie na tkance miejskiej składającej się z budowli powleczonych architekturą nie tylko nowoczesną
Dla resetu zajmuję się fotografią streetową i teatralną. Ma w moim portfolio kilkanaście wystaw indywidualnych oraz grupowych.
Organizatorka łódzkich Fotoday w Teatrze Arlekin oraz towarzyszących wydarzeniu wystaw oraz plenerów fotograficznych.

➡ WSTĘP – PIERWSZE 150 OSÓB❗
Wstęp na wydarzenie jest darmowy. Ze względu na duże zainteresowanie na spotkanie będzie mogło wejść pierwsze 150 osób.

➡ LIVESTREAM
Całość wydarzenia będzie można śledzić na żywo.

➡ ORGANIZATOR
WroFoto

➡ PARTNERZY
Strefa Kultury Wrocław
Księgarnia Artystyczna Bookoff
Notopstryk.pl

Play Colors Media

➡ CZYM JEST WROFOTO

Cykl spotkań wokół fotografii WroFoto to projekt mający już swoją wrocławską tradycję.

WroFoto to więcej niż wykład czy spotkanie autorskie. Gośćmi są znani fotografowie. Podczas spotkań przedstawiają i omawiają swoje zdjęcia, odkrywając tajniki swojego warsztatu. Bardziej niż o technice i obsłudze aparatu wolą mówić o pomysłach, inspiracjach i eksperymentach.

Spotkania są otwarte dla wszystkich miłośników fotografii, zarówno tych obeznanych z tematyką, jak i młodych fotografów.