Radosna Parada Niepodległości – fotorelacja

To już trzeci raz, kiedy miałem okazję fotografować całą Radosną Paradę Niepodległości.

Natomiast jest to pierwszy raz kiedy podjąłem się pewnego fotograficznego eksperymentu. Praktycznie całość wydarzenia (z wyjątkiem kilku kadrów) fotografowałem jednym tylko obiektywem – Sigmą Art 35 mm. Przyznam, że nie raz kusiło, aby zmienić szkło na coś dłuższego lub szerszego. Jednak nie! Chciałem, a może trochę musiałem, udowodnić sobie, że potrafię całość materiału zrobić jednym tylko obiektywem.

To była jedna strona medalu. Druga, była po prostu ćwiczeniem. Ćwiczeniem oka. Okazją do przełamywania obawy przed podejściem bliżej do fotografowanej osoby lub sytuacji.

Myślę, że eksperyment wyszedł całkiem nieźle. Efekty poniżej. A już niedługo na Youtube WroFoto wrzucę również film podsumowujący całość zmagań 

 

 

Spodobał Ci się ten wpis? Podaj dalej!
Share on facebook
Share on linkedin
Share on pinterest
Share on twitter
Share on facebook

Najłatwiejszy sposób
na ciekawą

transmisję online

Jak zrobić live na Facebook?

Chcesz wiedzieć jak srobić live stream na Facebook? Zastanawiasz się jak zrobić transmisję bez użycia zewnętrznego oprogramowania? Pokażę jak użyć Facebook live producer krok po kroku.

W CZYM MOŻEMY POMÓC?

Organizujesz szkolenie, webinar lub konferencję? Chcesz zrobić live streaming na Facebook lub Youtube? Sprawdź jak możemy Ci pomóc z transmisją eventu!

Świetne zdjęcie może powiedzieć więcej niż 1000 słów. Szukasz fotografa? Zobacz co możemy dla Ciebie zrobić.

streamingowy newsletter

wszystko o transmisjach online. W jednym miejscu!