Warsztaty fotograficzne we Wrocławiu

Po ostatnim spotkaniu z Karolem Krukowskim dostałem kilka pytań o warsztaty fotograficzne we Wrocławiu. Co polecam, gdzie warto się zapisać etc. Postanowiłem zebrać i usystematyzować całą wiedzę na temat warsztatów, które odbędą się w okresie stycznia-lutego 2020 r.
wa

Notopstryk.pl

Sklep notopstryk.pl organizuje na początku stycznia 3 rodzaje warsztatów związanych z podstawami fotografowania oraz filmowania. Koszt warsztatów nie jest zawrotny, oscyluje w okolicach 200 zł. Szczegóły:

Podstawy fotografii

Poznaj swój aparat

Podstawy filmowania

OPT

Ośrodek Postaw Twórczych zbiera zapisy na letni semestr. Jest to ciekawa oferta dla każdego kto szuka czegoś dłuższego niż warsztaty. Nauka w OPT trwa kilka miesięcy. Podczas zajęć poznacie nie tylko podstawy fotografii, ale również obsługę programów graficznych.

Kurs Fotografii

Kurs Photoshopa

Michał Buddabar

Z początkiem stycznia Wrocław odwiedzi fotograf, świetny portrecista: Michał Buddabar. Myślę, że to wyjątkowa okazja do podszkolenie swojego warsztatu i spojrzenia na portret. Jako uzupełnienie do informacji o warsztatach zachęcam do przeczytania wywiadu z Michałem, w którym opowiada o swojej pracy.

Informacja o warsztatach

Warsztaty fotografii przy kawie

Ciekawa oferta fotograficzna skierowana do dzieci i rodziców. Organizatorzy przygotowali kilka warsztatów z zakresu obróbki, fotografii dziecięcej i podstaw fotografii dla dzieci ? Warsztaty prowadzi Aleksandra Śnieżek-Markiewicz.

Zimowe warsztaty fotograficzne dla dzieci

Warsztaty fotografii dla mam

Obróbka zdjęć Lightroom

Jak fotografować dzieci

Grunwald Studio

Grunwald studio z początkiem roku przygotował dwa warsztaty, które mogą przypaść do gustu, każdemu kto stawia pierwsze kroki w fotografii lub chciałby wejść w świat fotografii portretowej.

Kurs fotografii od podstaw

Warsztat fotografii portretowej z modelką

Firlej

Bardzo ciekawa inicjatywa Firleja. W każdą środę zapraszają na 2 godzinne warsztaty z zakresu fotografii. Wszystko odbywa się w Kawiarni Sąsiedzkiej, zatem czego chcieć więcej. Jest kawa, jest fotografia ?

Cykliczne warsztaty fotograficzne

Akademia Nikona

Akademi Nikona z początkiem roku zawita do Wrocławia z serią warsztatów dla osób początkujących.

Kurs podstaw fotografii – jak robić ładne i ciekawe zdjęcia

Kurs obsługi lustrzanki i bezlusterkowców

Obsługa i praktyczne wykorzystanie lampy błyskowej

 

Spodobał Ci się ten wpis? Podaj dalej!
Share on facebook
Share on linkedin
Share on pinterest
Share on twitter
Share on facebook

Najłatwiejszy sposób
na ciekawą

transmisję online

Jak zrobić live na Facebook?

Chcesz wiedzieć jak srobić live stream na Facebook? Zastanawiasz się jak zrobić transmisję bez użycia zewnętrznego oprogramowania? Pokażę jak użyć Facebook live producer krok po kroku.

W CZYM MOŻEMY POMÓC?

Organizujesz szkolenie, webinar lub konferencję? Chcesz zrobić live streaming na Facebook lub Youtube? Sprawdź jak możemy Ci pomóc z transmisją eventu!

Świetne zdjęcie może powiedzieć więcej niż 1000 słów. Szukasz fotografa? Zobacz co możemy dla Ciebie zrobić.

streamingowy newsletter

wszystko o transmisjach online. W jednym miejscu!